fbpx
          MOODLE
EN    |    DE    |    IT

Pokličite

03 428 67 50

Pošljite sporočilo

info@lu-celje.si

Kolektiv

Ines Stilin

Direktorica

ines.stilin@lu-celje.si 

03 428 67 59

Melita Tratnjek

Tajnica

melita.tratnjek@lu-celje.si

03 428 67 65

Nives Svet

Organizatorica izobraževanja odraslih

nives.svet@lu-celje.si

03 428 67 50

Maja Bizjak

Organizatorica izobraževanja odraslih

maja.bizjak@lu-celje.si 

03 428 67 62

Andrijana Božić

Organizatorica izobraževanja odraslih

andrijana.bozic@lu-celje.si 

03 428 67 52

Helena Povh

Organizatorica izobraževanja odraslih

helena.povh@lu-celje.si

03 428 67 67

Metka Arnšek

Organizatorica izobraževanja odraslih

metka.arnsek@lu-celje.si

03 428 67 50 

Stanislav Žlof

Organizator izobraževanja odraslih

stanislav.zlof@lu-celje.si

03 428 67 61

Janja Đaković

Organizatorica izobraževanja odraslih

janja.dakovic@lu-celje.si

03 428 67 55

Rebeka Dečman Podergajs

Organizatorica izobraževanja odraslih

rebeka.decman@lu-celje.si

03 428 67 62 

Polona Glavnik

Strokovna sodelavka

polona.glavnik@lu-celje.si 

03 428 67 55

Dijana Dević

Strokovna sodelavka

dijana.devic@lu-celje.si

03 428 67 67 

Mojca Dorn

Organizatorica izobraževanja odraslih

mojca.dorn@lu-celje.si

03 428 67 52

Zdenka Premoša

Organizatorica izobraževanja odraslih

zdenka.premosa@lu-celje.si

03 828 67 68

Mojca Šanca Pinter

Samostojna strokovna sodelavka

mojca.sanca@lu-celje.si

03 428 67 52

Elvedina Jupić

Samostojni strokovni delavec

elvedina.jupic@lu-celje.si

03 828 67 68

Urška Mikolič

Samostojna strokovna sodelavka

urska.mikolic@lu-celje.si

03 428 67 52

Maruša Kučič

Organizatorica izobraževanja odraslih

marusa.kucic@lu-celje.si

03 828 67 68

Alja Ferme

Organizatorica izobraževanja odraslih

alja.ferme@lu-celje.si

03 828 67 68

Maja Klinar

Organizatorica izobraževanja odraslih

Dalibor Mamić

Tehnično osebje

 

Nataša Lukšić

Tehnično osebje

Dostopnost