fbpx
          MOODLE
EN    |    DE    |    IT

Pokličite

03 428 67 50

Pošljite sporočilo

info@lu-celje.si

Kolektiv

Ines Stilin

Direktorica

ines.stilin@lu-celje.si 

03 428 67 59

Melita Tratnjek

Tajnica

melita.tratnjek@lu-celje.si

03 428 67 65

Nives Svet

Organizatorica izobraževanja odraslih

nives.svet@lu-celje.si

03 428 67 50

Maja Krivec

Organizatorica izobraževanja odraslih

maja.krivec@lu-celje.si

03 428 67 62

Andrijana Božić

Organizatorica izobraževanja odraslih

andrijana.bozic@lu-celje.si 

03 428 67 52

Helena Dimnik

Organizatorica izobraževanja odraslih

helena.dimnik@lu-celje.si

03 428 67 67

Metka Arnšek

Organizatorica izobraževanja odraslih

metka.arnsek@lu-celje.si

03 428 67 50 

Stanislav Žlof

Organizator izobraževanja odraslih

stanislav.zlof@lu-celje.si

03 428 67 61

Janja Đaković

Organizatorica izobraževanja odraslih

janja.dakovic@lu-celje.si

03 428 67 55

Rebeka Dečman

Organizatorica izobraževanja odraslih

rebeka.decman@lu-celje.si

03 428 67 62 

Polona Glavnik

Strokovna sodelavka

polona.glavnik@lu-celje.si 

03 428 67 55

Dijana Dević

Strokovna sodelavka

dijana.devic@lu-celje.si

03 428 67 67 

Mojca Dorn

Organizatorica izobraževanja odraslih

mojca.dorn@lu-celje.si

03 828 67 68 

Zdenka Premoša

Organizatorica izobraževanja odraslih

zdenka.premosa@lu-celje.si

03 828 67 68

Mojca Šanca Pinter

Samostojna strokovna sodelavka

mojca.sanca@lu-celje.si

03 428 67 52

Elvedina Jupić

Samostojni strokovni delavec

elvedina.jupic@lu-celje.si

03 828 67 68

Maja Klinar

Organizatorica izobraževanja odraslih

Maruša Ščurek

Organizatorica izobraževanja odraslih

Alja Ferme

Organizatorica izobraževanja odraslih

Flurina Ametaj

Strokovna delavka
Kulturna mediatorka

Vera Haliti

Strokovna delavka
Kulturna mediatorka

Selda Sukaj

Strokovna delavka
Kulturna mediatorka

Dalibor Mamić

Tehnično osebje

 

Slava Knežević

Tehnično osebje

Maja Miljatović

Tehnično osebje

 

Dostopnost